Звіт комітету дипломних менеджерів та нагород ГС ВРЛ за 2017

Автор: UT2UQ . створено: . в розділі: Українські дипломи

КОМІТЕТ ДИПЛОМНИХ МЕНЕДЖЕРІВ ТА НАГОРОД ГС ВРЛ

                                                  Звіт
роботи СПС по пам'ятних датах та державних святах за 2017 рік ГС ВРЛ

1. ЛЮТИЙ
Міжнародний антарктичний тиждень (Antarctic Activity Week) WAP
UT7UA, UR5KGG, UT1KY відпрацьовано та відправлено 3000 QSLs.
універсальний бланк для всіх
Видавався диплом Tierra australis incognita

2. КВіТЕНЬ
День Чорнобильської трагедії EO31U відпрацьовано та відправлено 500 QSLs
Видавався диплом ,,Чорнобильська трагедія''

3. ТРАВЕНЬ
Дні активності програми Українська Флора Фауна UFF Позивні та спс експедиціонерів та активаторів
Передбачені кошти в сумі 400 грн для закупки грамот та призів для переможців місяця активності від ГС ВРЛ не використовувались (за рахунок UFF).

4. ЧЕРВЕНЬ
День Конституції України EO5U відпрацьовано та відправлено 1000 QSLs
Видавався диплом ,,День Конституції України''

5. СЕРПЕНЬ
День Незалежності України EM26U відпрацьовано та відправлено 3000 QSLs
Видавався диплом ,,День Незалежності України''

6. ЖОВТЕНЬ
День захистника України, Річниця створення УПА, День Українського козацтва EN0UKR ,EO75UPA відпрацьовано та відіслано 2000 QSLs
Видавалися дипломи ,,День захисника України'' та ''УПА 75 років''

7. ГРУДЕНЬ
День Збройних Сил України EO1ZSU відпрацьовано та відіслано 500 QSLs
Видавався диплом ''Захисник України''

Велика подяка всім хто був долучений в організацію, допомагав у активації даних програм та приймав участь з дипломними проектами від учасників - громадських об'єднань ГС ВРЛ та відокремлених підрозділів ГС ВРЛ.
Надіємося на підтримку в активаціях дипломного комітету в 2018 році.
Чекаємо Ваших пропозицій щодо активацій заходів та пам'ятних дат.

Всього направлене радіоаматорам країн світу та України понад 10 тис. QSLs, понад 3,5 тис дипломів.

З повагою,
голова комітету дипломних менеджерів та нагород ГС ВРЛ
Тарасович П.М., UT1KY

Президія ГС ВРЛ дякує всьому складу Комітету та його керівнику - Тарасовичу П.М., UT1KY

Положення про дні активності радіоаматорів Черкаської області, присвячених 80 – й річниці з дня народження В’ячеслава Чорновола (24.12.1937 – 25.03.1999) та активація диплому

Автор: UT2UQ . створено: . в розділі: Українські дипломи

ПОЛОЖЕННЯ
про дні активності радіоаматорів Черкаської області, присвячених 80 – й річниці з дня народження В’ячеслава Чорновола (24.12.1937 – 25.03.1999)

В’ячеслав Чорновіл – український політик, публіцист, літературний критик, діяч руху опору проти національної дискримінації українського народу, провідник українського національно–визвольного руху кінця 80-х–90-х років, герой України, ініціатор проголошення Декларації про державний суверенітет України та Акту проголошення незалежності України.

Організатори: Громадська Спілка «Черкаський обласний радіоклуб» (ГС «ЧОР») та Товариство радіоаматорів короткохвильовиків «Тікич» (ТРК «Тікич»).

Дата та час проведення :
з 23 грудня 2017 р. 00 : 00 UTC по 24 грудня 23 : 59 UTC 2017 р.

Для участі в днях активності запрошуються радіоаматори всіх країн.
При роботі на всіх короткохвильових діапазонах для одержання диплома потрібно в період з 23 по 24 грудня 2017 набрати 80 очок.
Радіоаматорам Черкащини для одержання диплома необхідно в дні активності провести не менше 80 радіозв’язків, при роботі тільки на 160 –метровому діапазоні – 40 радіозв’язків.

Нарахування очків :
• QSO з радіостанціями смт. Єрки та с. Вільховець – 25 очок;
• QSO з радіостанціями Катеринопільського та Звенигородського районів та QSO з радіостанціями – членами клубів ТРК «Тікич» та ГС «ЧОР» – 10 очок;
• QSO з іншими радіостанціями Черкаської області – 5 очок;
• При встановленні зв’язків лише на діапазоні 160 метрів кількість очок подвоюється.
• Повторні зв’язки зараховуються на різних діапазонах та (або) різними видами випромінювання - CW, SSB, RTTY, DIGI;
Серед учасників днів активності Черкаської області і України проводиться першість в категоріях: колективні радіостанції та індивідуальні радіостанції.
Учасники, що набрали найбільшу кількість очок, будуть нагороджені дипломами.
Звіт – заявка на диплом за участь в днях активності складається у вигляді виписки з апаратного журналу в будь-якому текстовому редакторі. Звіт в електронному вигляді надсилати на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Звіт – заявку в паперовому вигляді та оплату диплому надсилати на поштову адресу: 19300, Любчич Федір Іванович, смт. Лисянка, вул. Нова, 2, Черкаська обл. Україна
Звіти-заявки на диплом висилаються не пізніше, ніж 23 січня 2018 р. по поштовому штемпелю (для звіту в паперовому вигляді).
В звіті, крім даних про QSO та заявленої кількості набраних очок, повинна бути така інформація:
Свій позивний /латинськими буквами/, повністю - прізвище, ім’я та по-батькові заявника, електронну адресу та повну поштову адресу з індексом. Записи необхідно робити розбірливим почерком.
Електронна версія диплома - безкоштовна, надсилається заявнику диплома на електронну адресу, що вказана ним в звіті.

Паперовий багатокольоровий диплом можна отримати, сплативши 25 грн. - для заявників України або еквівалент 4$ USA - для заявників з інших країн.

Рада ГС ЧОР
Рада ТРК «Тікич»

Активація EM25IWW та диплому "25 років клубу радіоаматорів "ДІАПАЗОН"

Автор: UT2UQ . створено: . в розділі: Українські дипломи

З метою відзначення 25-ї річниці радіоклубу «ДІАПАЗОН», в період з 01.12.2017 по 31.12.2017, проводяться дні активності радіоаматорів радіоклубу «ДІАПАЗОН» Донецької області, та запроваджується ювілейний диплом «25 років клубу радіоаматорів «ДІАПАЗОН».
Під час днів активності буде працювати ювілейна радіостанція зі спеціальними позивними EM25IWW.

Для отримання ювілейного диплому необхідно провести 25 радіозв’язків з різними радіостанціями міст:

Краматорськ, Слов’янськ, Миколаївка, Лиман, Бахмут Констянтинівка, Добропілля, Горняк та Олександрівка Донецької області в період з 01.12.2017 по 31.12.2017.
Зв'язок з ювілейною радіостанцією EM25IWW є обов’язковим.
Радіоаматорам, членам радіоклубу необхідно провести не менше 125 радіозв’язків з будь-якими станціями світу під час днів активності.
Заявки на диплом надсилаються на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. у вигляді виписки з апаратного журналу.
Диплом в електронному вигляді безкоштовний. Вартість паперового диплому 25 грн. для заявників з України.
До участі запрошуються радіоаматори всіх країн.

The Days of Activity
in order to celebrate the 25th anniversary of the amateur radio club “BAND” Donetsk region.
The Days of Activity are held by the non-governmental organization for the celebration of 25 anniversary of Amateur radio club “BAND” and commemoration of its members for all times.
The Days of Activity are held from 1st December, 00:00 UTC till 31th December, 23:59 UTC.
During this time the station will be active with special callsign EM25IWW.

Radioamateurs of all countries are invited to participate the activity days.
To obtain "25 років клубу радіоаматорів “ДІАПАЗОН" diploma it is necessary to contact with 25 different stations of Donetsk region in Days of Activity.
The QSO with special station EM25IWW is necessary.
Electronical diplomas are free. The cost of a paper diploma is $ 5.
Logs are accepted electronically (cbr, txt, doc, docx, xls, xlsx, pdf) to the award manager e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

З повагою, Рада клубу

 

Диплом «ПОЛЯРНЫЙ КРУГ»

Автор: UT2UQ . створено: . в розділі: Українські дипломи

Эрнест Теодо́рович Кре́нкель 12 января 1930 года установил мировой рекорд дальности радиосвязи, осуществив связь между диаметрально противоположными районами земного шара. Находясь в Арктике на полярной станции, используя самодельную аппаратуру и позывной сигнал RPH, он провёл радиосвязь на коротких волнах с антарктической базой Литл-Америка - первой экспедицией Бэрда, находившейся на шельфовом леднике Росса.
17 ноября 2000 года два украинских радиолюбителя: Владимир Шакун JW0HR - new UX3IT (начальник радиоцентра рудника Баренцбург) и Павел Тарасович EM1KY - new UT1KY (радист пятой Украинской научной Антарктической экспедиции на станцию Академик Вернадский), провели между собой радиосвязь на 20 м, повторив через 70 лет рекорд Э.Т. Кренкеля, но уже в режиме SSB.

Клубом радиолюбителей «СТАЛКЕР» г. Бердянск, и радиоклубом «МАРРАД» г. Мариуполь учрежден диплом «ПОЛЯРНЫЙ КРУГ».

 Клубы для активации диплома будут активны c 17 по 20 ноября 2017 г., и предлагают выполнить условия диплома по следующему положению:
Диплом «ПОЛЯРНЫЙ КРУГ» выдается соискателям в электронном виде за установление двухсторонних радиосвязей по одному из следующих условий:
1. Провести в течении 2017 года, в режиме SSB, как минимум по одной радиосвязи с полярными станциями Арктики и Антарктики.
2. При наличии у соискателя QSO, проведенного с JW0HR в 2000 году, достаточно провести радиосвязь с 17 по 20 ноября 2017 года с UT1KY.
3. При наличии у соискателя проведенного QSO с EM1KY в 2000 году достаточно провести радиосвязь с 17 по 20 ноября 2017 года с UX3IT.
4. Набрать в течении 2017 года 70 очков за работу с членами клуба «Арктика» ( https://www.rcarktika.net/  ), и радиостанциями находящимися за северным и южным полярными кругами. Каждая такая радиосвязь дает 2 очка.
5. Провести радиосвязи с 17 по 20 ноября 2017 года, как минимум с двумя из пяти следующих позывных: UX3IT (ex полярник, учредитель), UT1KY (ex полярник, учредитель), UW3QU (учредитель), UX8IX (учредитель), EM2017QU (учредитель).
6. Радиостанциям, находящимся за полярным кругом, выполнение диплома засчитывается, при выполнении одного из вышеперечисленных условий.
Заявка оформляется, в электронном виде, в любом из текстовых форматов (предпочтительно Word), на основании проведенных радиосвязей. Она должна быть представлена как вложение к электронному письму и направлена на адрес: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. . В заявке на диплом, кроме радиосвязей, необходимо указать название диплома, Ф.И.О. соискателя, QTH, дату оформления заявки и адрес электронной почты.

Дипломный менеджер Мурастый Ю.А. /UW3QU/

Активация диплома Общественной организации «Радиоклуб Кировоградской области»

Автор: UT2UQ . створено: . в розділі: Українські дипломи

Десятого октября исполняется два года основания Общественной организации «Радиоклуб Кировоградской области» - участнику ГС ВРЛ.

По случаю этого события советом ОО РКО принято решение провести дни активности радиолюбителей области с 00.00 ukr. 07.10.2017 г. по 23.59 ukr. 10.10.2017 г.

За участие в днях активности и в честь второй годовщины ОО РКО будет выдаваться памятный диплом РКО, так же связи с радиолюбителями кировоградщины засчитываются на диплом «Ятрань».

Диплом,посвященный второй годовщине создания «Радиоклуба Кировоградской области», выдается за проведение радиосвязей в днях активности с 07 по 10 октября 2017г.

Для соискателей — провести 10 QSO с радиолюбителями Кировоградской обл. Радиосвязь с клубной радиостанцией UT4VWA обязательна.

Радиолюбителям Кировоградщины, необходимо провести не менее 50 QSO со станциями не своей области. Повторные QSO разрешается проводить на разных диапазонах, разными видами модуляции. Наблюдателям диплом выдается на тех же условиях.

Диплом выдается только в электронном виде. Заявку на диплом,в виде выписки из аппаратного журнала с указанием данных о связях, необходимо высылать дипломному менеджеру, по адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  или Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 

73! de ur5vkx

Offcanvas Module

Our themes are built on a responsive framework, which gives them a friendly, adaptive layout