Документальна ревізія фінансово-господарської діяльності ГС ВРЛ 2016-2017 років

Автор: UT2UQ . створено: . в розділі: Новини

Ревізійна комісія громадської спілки “Всеукраїнська радіоаматорська ліга”, відповідно до повноважень,  зазначених у п. 6.6. Статуту ГС ВРЛ,

здійснила документальну планову ревізію фінансово-господарської діяльності за період 2016-2017 років станом на 09 грудня 2017 року.

Протокол засідання Ревизійної комісії та Акт додається.

Пропозиції до НКРЗІ про створення РГ з розробки нового Регламенту аматорського радіозв’язку

Автор: UT2UQ . створено: . в розділі: Новини

Враховуючи принципи рівності громадських об’єднань в України, зазначених в Конституції України та в Законі «Про громадські об’єднання», та керуючись принципами рівності у своїх правах та обов'язках відповідно до закону з урахуванням організаційно-правової форми, виду та/або статусу такого об'єднання (при наймі всеукраїнського статусу), ГС ВРЛ вийшла з пропозиціями перед НКРЗІ про створення робочій групи з розробки нової редакції Регламенту аматорського радіозв’язку.
Таким чином, ГС ВРЛ ще раз підтверджує, що не воює проти ЛРУ та котрий раз пропонує ділову співпрацю в імя всіх радіоаматорів України.
Очікуємо, що в ЛРУ нарешті решт хватить мудрості рухатися шляхом побудови та розвитку радіоаматорства, а не його руйнування в Україні.

Вважаємо цей лист черговим офіційним запрошенням ЛРУ.

Президія ГС ВРЛ

Offcanvas Module

Our themes are built on a responsive framework, which gives them a friendly, adaptive layout