UFF під егідою ГС ВРЛ

Автор: UR8US . створено: . в розділі: Новини

Оскільки дана програма UFF працювала самостійно без співправці з радіоаматорською всеукраїнською організацією, правильно було б , щоб така екологічна програма  працювала на імідж та авторитет ГС ВРЛ. Адже дипломна програма ВРЛ має мати свої дипломні програми по різних напрямах а також співпрацювати з клубами України, де є локальні дипломні програми.


Програма UFF розпочала свою роботу з 2010 року. А дипломні проекти були розроблені ще в 2009 році, членами клубу Дельта та ГО  Громадським комітетом по захисту навколишнього середовища та окремими радіоаматорами-активістами.


Враховуючу популярність в Україні та у світі цієї програми в радіоаматорів,слід зазначити, що члени ГС ВРЛ можуть підтримувати активації у проведенні експедицій та обміном ЩСЛ карток, де є зображення нашого логотипу. Тим самим проводячи активації, підвищуємо імідж ГС ВРЛ та ознайомлюємо радіоаматорів з нині існуючою всеукраїнською та національною  ГС ВРЛ.


В планах  дипломного комітету проводити нагородження найактивніших експедиціонерів та пошукачів від ГС ВРЛ цінними подарунками.

http://uff.pp.ua/

73! de UT1KY

Подготовка предложений от ГС ВРЛ для рабочих переговоров EURAO-IARU

Автор: UT2UQ . створено: . в розділі: Новини

Прошли предварительные переговоры первых лиц EURAO-IARU в Фридрихсхафене

Намечена переговорная встреча EURAO-IARU в декабре 2017 года и идет подготовка . EURAO запрашивает предложения для переговоров от своих участников-членов.
ГС ВРЛ готовит свои предложения , в том числе по свободному доступу и получению QSL-карточек, принадлежащих всем радиолюбителям, не зависимо от принадлежности к общественным радиолюбительским объединениям.
Напоминаем, Президент ГС ВРЛ И. Зельдин является членом Совета EURAO

Президиум ГС ВРЛ

Рішення Асамблеї EURAO

Автор: UT2UQ . створено: . в розділі: Новини

Рішенням Асамблеї EURAO Президент ГС ВРЛ Зельдін І.Л. обраний до складу Ради EURAO.

http://www.eurao.org/

ГС ВРЛ чують, з ГС ВРЛ радяться, від ГС ВРЛ враховуються пропозиції.

Зареєстровані емблема та флаг ГС ВРЛ

Автор: UR8US . створено: . в розділі: Новини

Відповідно до ч. 1 ст. 18 Закону України «Про громадські об’єднання», громадське об’єднання зі статусом юридичної особи може мати власну символіку (емблему, інший розпізнавальний знак, прапор), яка затверджується відповідно до його статуту та підлягає реєстрації відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань».

Забороняється використання зареєстрованої символіки громадського об’єднання фізичними та юридичними особами без згоди такого об’єднання та для цілей, не пов’язаних з діяльністю такого громадського об’єднання.

https://vrl.org.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=180&Itemid=1181#graphics

Offcanvas Module

Our themes are built on a responsive framework, which gives them a friendly, adaptive layout