Про затвердження переліку будівельних робіт, які не потребують документів, що дають право на їх виконання, та після закінчення яких об’єкт не підлягає прийняттю в експлуатацію

Автор: UR8US . створено: . в розділі: Новини

Нова постанова КМУ: Про затвердження переліку будівельних робіт, які не потребують документів, що дають право на їх виконання, та після закінчення яких об’єкт не підлягає прийняттю в експлуатацію

 

Див. параграф 12:

 

12. Монтаж технічних засобів телекомунікацій та антенних споруд зв’язку для кріплення антенно-фідерних пристроїв на будівлях, спорудах, у вбудовано-прибудованих приміщеннях, у/на приміщеннях контейнерного типу, а також на існуючих наземних щоглах з відтяжками та на баштах.

Можливість монтажу зазначених технічних засобів телекомунікацій та антенних споруд зв’язку для кріплення антенно-фідерних пристроїв визначається за результатами оцінки технічного стану та відповідно до  вимог законодавства з питань охорони культурної спадщини за погодженням з власником будівлі, споруди, іншого об’єкта нерухомості.

Ювілейні заходи до 105-річниці зародження радіоаматорства в Україні

Автор: UT2UQ . створено: . в розділі: Новини

Ювілейні заходи
до 105-річниці зародження радіоаматорства в Україні

У період з 24-го березня 2017 року по 16-го липня 2017 заплановані ювілейні заходи, присвячені 105-й річниці зародження радіоаматорського руху в Україні. Початок цьому руху поклав факт виготовлення навесні 1912 року доглядачем залізничного телеграфу станції Жмеринка Сергієм Степановичем Жидковским двох аматорських станцій іскрового радіотелеграфу. Одна зі станцій була розташована за місцем проживання С. Жидковського, а друга за місцем проживання його колеги, телеграфіста М. Бубновського. Станції працювали протягом двох років з весни 1912 по весну 1914 року й були закриті у зв'язку з початком Першої світової війни.
Для організації й проведення ювілейних заходів громадською організацією «Вінницький обласний спортивно-технічний радіоклуб» та відокремленим підрозділом ГС ВРЛ у Вінницькій області за підтримки громадської спілки «Всеукраїнська радіоаматорська ліга» створений Організаційний комітет. Інформаційну підтримку забезпечують редакція газети "Радіоінформ" і Український радіопортал.
Оргкомітет запрошує до участі у Науково-практичній радіоаматорській конференції, яка відбудеться у місті Жмеринка 15-16 липня 2017 року, усіх небайдужих радіоаматорів України. Більш детальна інформація наведена за адресою: http://radioinform.vn.ua

Оргкомітет ювілейних заходів
Співголова оргкомітету Марценюк Валерий Пантелеймонович (UT8NV), голова ради ГО „Вінницький обласний спортивно-технічний радіоклуб”, головний редактор газети „Радіоінформ”, к.т.н. (розробка програми науково-практичної радіоаматорської конференції, положень днів активності і контестів, організація роботи науково-практичної радіоаматорської конференції, інформаційне забезпечення).
Співголова оргкомітету Пащенко Віктор Іванович (UT2UQ), відповідальний секретар ГС “Всеукраїнська радіоаматорська ліга”, к.т.н. (організація участі членів ГС ВРЛ в роботі науково-практичної радіоаматорської конференції, участь у проведенні науково-практичної радіоаматорської конференції, інформаційне забезпечення).

Члени оргкомитету
1. Степаненко Владимир Антонович (UZ1RR), МС СССР, адміністратор Українського радіопорталу (участь в організації заходів, інформаційне забезпечення).
2. Попік Ірина Анатолієвна, завідуюча оргвідділом Жмеринського міськвиконкому (організаційний супровід ювілейних заходів у м.Жмеринка).
3. Пращук Валентин Вячеславович (UT7NY), керівник Відокремленого підрозділу ГС ВРЛ у Вінницькій області (менеджмент роботи СПС EN105N и відповідного диплому, організація роботи радіоекспедиції).
4. Даниш Василь Миколайович (UT0NN), член ради ГО „ВОСТР” (організаційні заходи до проведення ювілейного змагання «Кубок Сергія Жидковського 2017», суддівство змагань та проведення нагороджень).
5. Березовський Віктор Викторович (UT9NT), член ГО „ВОСТР”, (зв’язок із Жмеринською мерією, активізація участі радіоаматорів з міста Жмеринки і району, підготовка та забезпечення науково-практичної радіоаматорської конференції: організація поселення, екскурсії та фуршету).

План заходів до UR105
1. Розробка Положень заходів до UR105 та Програми Науково-практичної радіоаматорської конференції.
2. Проведення змагання «Кубок Сергія Жидковського 2017», 24 березня 2017 року.
3. Реєстрація та організація роботи СПС ЕN105N, 1-31 травня 2017 року.
4. Менеджмент диплому UR105 в паперовому та електронному вигляді, 1 травня -15 червня 2015 року.
6. Проведення змагання UR105 „Згадаємо друзів...”, 7 травня 2017 року.
7. Науково-практична радіоаматорська конференція у місті Жмеринка, 15-16 липня 2017 року.
8. Виготовлення та розсилка QSL- карток - до кінця 2017 року.
9. Виготовлення книги «Жмеринка – центр зародження радіоаматорства на Україні» - до кінця 2017 року (при наявності фінансування від ГС ВРЛ).

Першим заходом до 105-ї річниці було проведення 24 березня 2017 року щорічного змагання під назвою „Кубок Сергія Жидковського 2017”. В змаганні взяло участь 110 представників 14 країн Європи та Азії. Результати змагання знаходяться за адресами http://radioinform.vn.ua/noviny/VCap.html  та http://vinradio.ho.ua/page102.html
Дні активності СПС ЕN105N розпочались 1-го травня 2017 року в 00.00 українського часу. Метою роботи СПС є активізація поширення інформації та консолідація радіоаматорського руху в Україні навколо знаменних дат нашої історії. Положення про роботу СПС та графік її роботи був розміщений на Вінницькому радіоаматорському обласному сайті UT0NN за адресою http://vinradio.ho.ua 

До участі у роботі з СПС запрошуються радіоаматори України и світу. За работу з СПС видається новий юбилейний диплом «UR105» (формат А4, повнокольоровий).

Умови отримання диплому розміщено за адресою: http://vinradio.ho.ua .
7 травня 2017 року на діапазоні 80 метрів телефоном проведено меморіальний Контест - UR 105 „Згадаємо друзів...”. Проводиться суддівство цього змагання.

Програма
Науково-практичної радіоаматорської конференції у місті Жмеринка

15 липня 2017 року
Заїзд іногородніх учасників Науково-практичної радіоаматорської конференції (далі - Конференція)
1. Поселення учасників Конференції,
2. Ознайомлення із містом Жмеринка.

16 липня 2017 року
1. Реєстрація учасників Конференції
2. Затвердження Порядку денного роботи Конференції
2.1. Доповіді за программою
2.1.1. Вступне слово співголів Конференції В. Марценюка (ut8nv), та В. Пащенко (ut2uq)
2.1.2. Короткий огляд історичних джерел з приводу першості в проведенні радіозв’язків, доповідач Марценюк В.П. (ut8nv)
2.1.3. З історії виникнення та розвитку радіоаматорства на Вінниччині, доповідач М. Хіхлач (ut3nq)
2.1.4. Особливості побудови УКХ антен типу „конверт”, доповідач В. Андрієвський (ur5nan)
2.1.5. Про можливості та використання програми LOTW, доповідач В. Даниш (ut0nn)
2.1.6. Запускаємо цифровий зв’язок, доповідач В. Пращук (ut7ny)
2.1.6. Людина і світове радіоаматорство, доповідач В.Березовський (UT9NT)

2.2. Загальна частина конференції присвячена діяльності ГО „ВОСТР”
2.2.1. Про деякі підсумки діяльності Вінницького обласного радіоклубу, доповідач В. Марценюк (ut8nv), співдоповідачі члени ради ВОСТР В. Пращук (ut7ny), В. Даниш (ut0nn), В. Гнатовський (ut7ns), О. Голумбієвський (us0nz)
2.2.2. Вручення дипломів та нагород (Кубок Жидковського, UR105, першості УКК 2017), відповідальні В. Даниш (ut0nn), В. Пращук (ut7ny), В.Марценюк (ut8nt)
2.2.3. Розіграш лотерей з нагород від спонсорів, відповідальний В. Даниш (ut0nn)
2.3. Загальна частина конференції
2.3.1. Прийняття звернення конференції до Жмеринської міської ради з приводу встановлення меморіальної пам’ятної дошки Сергію Жидковському
2.3.2. Прийняття звернення від імені ГС ВРЛ до голови Вінницької ОДА з приводу відновлення в області підготовки спеціалістів із військово-облікових спеціальностей радіозв’язку
2.3.3. Робота ювілейної СПС з міста Жмеринки 16 липня 2017 року, відповідальні О.Голумбієвський (us0nz), В.Пращук (ut7ny)
2.3.4. Відвідання історичного музею – експозиція присвячена першому радіоаматору Сергію Степановичу Жидковському
2.3.5. Дружній фуршет

Ініціатива з виступів бажаючих і демонстрація сучасних технологій в радіоаматорстві вітаються та підтримуються.

Конференція пройде 15-16 липня 2017 року в місті Жмеринка при організаційній підтримці виконкому Жмеринскої міської ради.

Реєстрація учасників з 10.00 до 11.00 українського часу, початок роботи об 11.00 укр. Програма конференції буде опублікована в газеті „Радіоінформ”, на Українському радіопорталі, інших ресурсах, а також розіслана учасникам, що попередньо заявилися до участі. Для участі в конференції запрошуються усі бажаючі, для іногородніх можливо поселення (заїзд 15-го липня, субота) і екскурсія по місту.
Заявки на участь приймаються не пізніше 13-го липня за телефонами: 096-890-50-29, Валерій Марценюк. Емайл – Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  .
Заявки на поселення приймаються до тієї ж дати за телефоном 098-882-80-22 Віктор Березовський.
Для довідки - місто Жмеринка є великим залізничним вузлом, через який проходять залізничні маршрути практично з усією України. Сполучення з містом Київ здійснюється електричками поліпшеного комфорту. Час у дорозі становить дещо більше трьох годин.

Оргкомітет з проведення ювілейних заходів до
105-річниці зародження радіоаматорства в Україні

Kyiv Mini Maker Faire 2017

Автор: UR8US . створено: . в розділі: Новини

 

20 - 21 травня Громадська спілка "Всеукраїнська радіоаматорська ліга" представила власний стенд на Kyiv Mini Maker Faire 2017.

Наше хоббі стає більш зрозумілим і відкритим та зацікавлює завдяки подібним заходам.

У якості спеціальних гостей ми запросили дитячу колективну радіостанцію UR4MWO м. Старобільськ Луганської області на чолі з керівником - Стефанов Володимир Геннадійович, US4MDO. Дивовижна подорож до столиці відбулась завдяки підримці спонсорів.

Всі подробиці у фотозвіті.

 

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.295137154269689.1073741833.192363757880363&type=1&l=81db6d121d

 

73! de UR5UGM

 

Открытое обращение Украинского Контест Клуба (UCC) к руководству Лиги радиолюбителей Украины (ЛРУ)

Автор: UT2UQ . створено: . в розділі: Новини

ОТКРЫТОЕ ОБРАЩЕНИЕ УКРАИНСКОГО КОНТЕСТ КЛУБА (UCC) К РУКОВОДСТВУ ЛИГИ РАДИОЛЮБИТЕЛЕЙ УКРАИНЫ (ЛРУ)

Мы, члены Украинского Контест Клуба (UCC), констатируем, что сегодняшнее руководство Лиги радиолюбителей Украины (ЛРУ), в части обмена QSL-карточками между радиолюбителями, заняло деструктивную политику и практически для большей части радиолюбителей Украины заблокировало QSL-обмен с радиолюбителями всего мира.

Руководство ЛРУ удерживает у себя входную QSL-почту, адресованную радиолюбителям, членам ГС ВРЛ Украины и другим радиолюбительским организациям в Украине, мотивируя это тем, что они не члены ЛРУ. При этом руководство ЛРУ не обращает внимания на то, что ГС ВРЛ является зарегистрированной всеукраинской радиолюбительской организацией Украины. Руководством ЛРУ в противоречии с Конституцией Украины и законами Украины, шантажируя неполучением входящих QSL-карточек, практически заставляют радиолюбителей вступать в ЛРУ или платить неимоверную цену за пришедшие (входящие) QSL-карточки, которые уже оплачены корреспондентами из-за рубежа. При этом ЛРУ не даёт никаких гарантий в том, что эти QSL-карточки, при уплате за них, будут высланы радиолюбителю на его домашний адрес, будет представлен финансовый отчёт о затраченных средствах и об текущем остатке средств на счету радиолюбителя, уплатившего за карточки. А ведь именно так поступают во всём мире с радиолюбителями, не являющимися или не желающими быть членами радиолюбительской организации – членом IARU.

Таким образом руководство ЛРУ, в разрез общепринятому во всем мире радиолюбительскому принципу НАМspirit, умышленно заблокировало возможность радиолюбителям всего мира получить ответные QSL-карточки от большей части украинских радиолюбителей. Абсолютно такая же ситуация создана руководством ЛРУ в получении радиолюбителями QSL-карточек за проведенные экспедиции, DX и редкие страны во время проведения контестов.

Мы обращаем Ваше внимание на резолюцию 85-9 IARU в отношении QSL-обмена.
RESOLUTION 85-9
(Revised 2009)
concerning QSL bureaus
The IARU Administrative Council, Auckland, November 1985,
«resolves that member-societies are strongly encouraged, whenever possible,
to provide incoming QSL bureaus service to non-members within their
operating territory, if such non-members agree to pay the full cost of
this service;
and if they are not already doing so, to explore appropriate
means and methods for delivering QSL cards to non-members»
РЕЗОЛЮЦИЯ 85-9
«решила организациям-членам настоятельно рекомендуется, когда это возможно, обеспечить входной QSL-сервис не членам Организации, если такие не члены Организации согласны полностью оплатить эту услугу;
если они еще не сделали этого, изучить соответствующие средства и методы для доставки QSL-карт не членам».

Таким образом, в резолюции четко сказано - обеспечить ВХОДНОЙ сервис карточек! А не обеспечить работу всей организации.
Соблюдают эту резолюцию практически все страны. Нет возвратов карточек из: Испании, Японии, Италии, Польши, Чехии, Нидерландов, Великобритании, Болгарии, Венгрии, США, Канады, Таиланда, Кореи, Бельгии.
Например, в США эта резолюция выполняется так: В АRRL соотношение входного QSL-сервиса для не членов их организации и членов АRRL к средней сумме взноса составляет: 1:4, то есть: 10 долларов входной QSL-сервис для нечленов АRRL и членство в АRRL – 40 долларов, при условии, что карточки направляются не членам ARRL индивидуально, на домашний адрес не члена АRRL.
При поступлении QSL-карточек не члену АRRL к нему в первый раз присылают его карточки и предлагают:
1. Вступить в АRRL и получать карточки.
2. Если человек не желает быть членом АRRL:
а) предлагают прислать подписанные конверты с марками и карточки будут направлять не члену АRRL;
в) предлагают прислать на счет QSL-бюро 10 долларов и на домашний адрес не члена АRRL будут приходить карточки с отчетом о потраченных средствах, из тех 10 долларов, что были переведены на счет.

ЛРУ, требуя оплату за входящие QSL-карточки для не членов ЛРУ 250 грн, при официальном взносе в ЛРУ 50 грн (а в 2017 году фактически 100 грн.), не выполняет тем самым резолюцию IARU 85-9.

Обращаем Ваше внимание на то, что руководство ЛРУ, дав обязательство перед Министерством молодежи и спорта Украины в своих названиях и реквизитах не использовать термин «национальная» (п. 2.2.24 Договора о сотрудничестве с ММС № 224/5.2/15 от 03.12.2015 гласит: «Зобов’язується не використовувати термін "національна” в своїй назві та реквізитах»), цинично нарушает указанный Договор, употребляя на своем официальном сайте в титуле «национальная организация радиолюбителей и радиоспортсменов», «национальное QSL-бюро».

Руководство ЛРУ, путем блокирования всего QSL-сервиса для большей части радиолюбителей Украины, умышленно создало предпосылки для нарушения п. 7.14 Регламента любительской радиосвязи Украины в части подтверждения сеанса любительской радиосвязи через обмен QSL-карточками с корреспондентами.
Регламент любительской радиосвязи Украины:
«7.14. Документом, що підтверджує проведення сеансу аматорського радіозв'язку, є картка-квитанція (QSL). У ній обов'язково вказуються: час та дата проведення зв'язку, позивний сигнал кореспондента, номінал частоти, класс випромінювання та якість зв'язку. Форма картки-квитанції (QSL) – довільна».

Неоднократные обращения к нынешнему руководству ЛРУ со стороны общественных радиолюбительских объединений Украины и отдельных радиолюбителей игнорируются. Обращения ГС ВРЛ к ЛРУ о разблокировании входящей QSL- почты или создания объединенного QSL-сервиса, его совершенствовании в Украине, к сожалению не нашли отзыва.

Украинский Контест Клуб (UCC) призывает руководство ЛРУ к полному и неукоснительному соблюдению законодательства Украины, нормативных документов IARU, в части разблокирования входящих QSL-карточек, адресованных радиолюбителям Украины и их передаче всем без исключения радиолюбителям Украины.

Совет UCC и делегаты конференции UCC призывает руководство ЛРУ к диалогу и решению вопроса о создании Всеукраинского QSL-бюро с доступным сервисом, и тем самым к выполнению уставных задач ЛРУ, направленных на развитие радиолюбительского движения в Украине.

Принято на 26 Конференции Украинского Контест Клуба 13-14.05.2017 года, г. Киев.

За данное обращение проголосовали:
UY5ZZ UT5CW UT7UJ UT7UV US7UX UX8IR DF4ZL UR9QQ UT3UV UY2UA UX1UX UT5UT UX0UN UT9UZ UT7UA UR7VA UT0FC UR5FNF UT8IV UT8IK US8ICF US0YW UT2UQ UX1UX UT5SI UY3MW UT5UML UX1RX UR3UT UR5UJ US0UX UY2UQ UR5UGM UT7UT UT3UJC US6CQ UR5CN US0CD UT5SA US0HZ UR8UZ UR5NLA UT7NW UT7NY UR5MID UT5UZ UY3AW UY0LL UT6UD UX7UN UT5UJO UT1UL US7UU UX4UL UX1UF UT5UN UT5ULB UT5UY UX1VX UR8US US4IPQ UR4UMT

Offcanvas Module

Our themes are built on a responsive framework, which gives them a friendly, adaptive layout