UR5LCV Silent Key

Автор: UR8US . створено: . в розділі: Новини

В теорії зв’язку є таке правило – «чим менша імовірність у повідомлення, тим більше воно несе в собі інформації». Особливо важко отримувати такі повідомлення про втрату дорогої тобі людини. Важко зразу осягнути масштаб втрати, а остаточно сприйняти і змиритись з важкою дійсністю не вдасться мабуть ніколи….

 


Буремні події в Україні 2014-2015 років, як сильний соціальний визначник гідності нації, об’єднали патріотичні кола не байдужих людей фактично в усіх сферах нашого життя. На тлі реальних загроз об’єднались політики, журналісти, студенти і прості люди вмотивовані одним чітким бажанням – зберегти вектор розвитку нашого суспільства саме у цивілізаційному, демократичному напрямку.


Ці важливі процеси не оминули і радіоаматорську спільноту України.


Після проведеного аудиту Ліги Радіоаматорів України виникло багато питань, які вказували на необхідність проведення кардинальних змін у цій національній комунікації. Першими відчули таку потребу і стали, фактично реаніматорами цієї комунікації ті, хто її свого часу створив, це Микола Васильович Гострий UT5UT, Ігор Львович Зельдін UR5LCV та інші. Їм, як нікому іншому сильно боліло спостерігати за тим, у що перетворилась така потужна організація, для створення якої вони витратили кращі роки свого життя, надії і сподівання! Так в процесі обговорень між представниками майже усіх областей України було прийнято рішення про відновлення порушених немайнових прав великої кількості радіоаматорів України через судові інстанції та про створення альтернативної національної радіоаматорської комунікації – Всеукраїнської Радіоаматорської Ліги. Очолити цю організацію, яка фактично бере на свої плечі не просту задачу та намагається відновити справедливість у «сучасному світі», погодився Ігор Львович Зельдин UR5LCV Не варто зараз ворушити подробиці та описувати ту несамовиту і брудну кампанію протидії, яку організували лузери з «сучасної» ЛРУ Варто пояснити зокрема одне, що при такій масштабній дискредитацій атаці, з використанням розкручених інформаційних майданчиків типу uarl.com.ua; radon.org.ua та інш. не вдалось зламати волю Ігоря Львовича, який вперто йшов до мети і вів з собою багато однодумців. Маючи за спиною величезний досвід організатора та керівника, з чітким і ясним розумінням ситуації, у якій опинився Український радіоаматор, Зельдин останні свої роки присвятив саме радіоаматорству і його проблемам. Маючи не підкупну репутацію, шляхетного та розумного лідера тягнув на собі такий не вдячний тягар громадської роботи, в якій власне і розчинився, віддавши всього себе колективу. Очевидно його однозначна позиція та суворий характер, який свого часу загартувався у багаторічному протистоянні з тоталітарною системою, зробили Ігорю Львовичу репутацію правдоруба-локомотива. Він навіть сам себе жартома називав «ЗИЛ» Звісно, така обставина по різному діє на людей. Тому завжди навколо його персони існував певний, жвавий рух його прихильників і противників. Однак, така ознака завжди властива лідерам, яким ми його і будемо пам’ятати.


У лютому 2017 року мені випала честь бути запрошеним у Харків на конференцію ГС ВРЛ Родичів у мене в цьому місті немає, тому після відвідування харківського радіоклубу я вирішив оселитись у готелі. Зустрів мене тоді біля станції метро Ігор Львович та запропонував разом відвідати радіоклуб. Мене тоді дуже здивувала новина, що харківський радіоклуб є власником свого, особистого приміщення! Після знайомства з колективом я хотів оселитись у готелі, та Зельдін категорично заперечив запропонувавши при цьому вільну кімнату у своїй квартирі. Так і відбулось знайомство з президентом, коли до дванадцяти ночі перебирали QSL картки арктичних експедицій, про які я навіть не чув. А чого тільки варті цікаві розповіді про радіо експедиції, та про те, як Львовича свого часу тепло прийняли радіоаматори у США! За такий короткий час просто фізично було неможливо передати все то цікаве радіоаматорське життя, яке було за плечима цієї світлої людини.
Сьогодні 12 січня 2020 року вже пройшла рівно доба з того часу, як мого товариша, учителя і просто хорошої людини Ігоря Львовича Зельдина не стало. Коли в такому випадку говорять, що це велика втрата, то це трішки не так. Адже велику втрату можливо відчути тільки скрізь той час, протягом якого ти будеш його згадувати і відчувати в ньому потребу….
Сподіваюсь, що молодь прочитавши історію життя і спогади, які на щастя залишив по собі Ігор Львович, зрозуміє яким цікавим, шляхетним і просто корисним може бути звичайне людське життя. Життя, яке залишить після себе не тільки спогади, чи нащадків. Життя, яке ототожнюється з цілою епохою!


З великою повагою і скорботою

UT7NY

 

Перша звітно-виборча Конференція ГС ВРЛ 08.12.2018

Автор: UT2UQ . створено: . в розділі: Новини

 

ПОВІДОМЛЕННЯ
про проведення Першої звітно-виборчої Конференції ГС ВРЛ

Відповідно до рішення Координаційної Ради ГС ВРЛ (протокол від 15.09.2018 № 9) 08.12.2018 року в м. Києві у приміщенні
ШК ГС ВРЛ за адресою с. Петропавлівська Борщагівка, вул. Соборна, 10-В (ЖК "Счасливий")
( https://vrl.org.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=121&Itemid=1122#postal )
відбудеться Перша звітно-виборча Конференція ГС ВРЛ – 2018.

Порядок денний:
1. Відкриття загальних зборів.
2. Доповідь Мандатної комісії про правочинність 1-ої звітно-виборчої Конференції ГС ВРЛ – 2018 та відкриття 1-ої звітно-виборчої Конференції ГС ВРЛ - 2018.
3. Про обрання лічильної комісії 1-ої звітно-виборчої Конференції ГС ВРЛ - 2018.
4. Обрання головуючого та секретаря (або Президії) 1-ої звітно-виборчої Конференції ГС ВРЛ - 2018.
5. Затвердження порядку денного 1-ої звітно-виборчої Конференції ГС ВРЛ - 2018.
6. Звіт Президента ГС ВРЛ, членів Президії, голів комітетів ГС ВРЛ за період 2016-2018 років та затвердження звіту.
7. Звіт Ревізійної комісії ГС ВРЛ за період 2016-2018 років та затвердження Акту перевірки діяльності Організації.
8. Про затвердження змін до статуту ГС ВРЛ.
9. Про виключення з учасників ГС ВРЛ Житомирську ФРС та ГО РК ""Еврика.
10. Про обрання Президента ГС ВРЛ.
11. Про обрання членів Президії ГС ВРЛ та затвердження складу Президії ГС ВРЛ.
12. Затвердження складу Координаційної Ради ГС ВРЛ.
13. Про обрання членів Ревізійної комісії ГС ВРЛ.
14. Про визначення суми щорічного членского внеску в ГС ВРЛ на 2019 рік
15. Закриття 1-ої звітно-виборчої Конференції ГС ВРЛ – 2018.

Мандатна та лічильна комісії на Конференції обрана у складі:
Пращук Валентин Вячеславович (UT7NY), Новицький Володимир Михайлович (US7IO), Панченко Дмитро Миколайович (UT8LN).

Докладно:
https://vrl.org.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=469:protokol-9-zasidannia-koordynatsiinoi-rady-hs-vrl-vid-15-veresnia-2018-roku&catid=46:potochni-dokumenty-lihy&Itemid=1182

Президія ГС ВРЛ

 

 

 

Offcanvas Module

Our themes are built on a responsive framework, which gives them a friendly, adaptive layout