Відповідь за результатами звернення про 50,08-50,48 МГц

Автор: UT2UQ . створено: . в розділі: Новини

На виконання вимог Закону України «Про громадські об’єднання» та Статуту ГС ВРЛ про дотримання принципів прозорості, відкритості, публічності в діяльності, інформуємо про наступне.

Державна служба спеціального зв’язку та захисту інформації проінформувала ГС ВРЛ та в цілому радіоаматорську спільноту України про результати звернення щодо виділення для Аматорської служби радіозв’язку України та Аматорської супутникової служби радіозв’язку України смуги частот 50,08-50,48 МГц.
https://vrl.org.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=414:diialnist-hs-vrl-pro-nadannia-50-54-mhts-dlia-radioamatoriv&catid=42&Itemid=1165

З відповіді зрозуміло, що на даний час розширення смуги з 50,08-50,28 до 50,08-50,48 МГц не можливо до часу переходу України з аналогового на цифровий стандарт телебачення та прийняття загального рішення Міжнародним союзом електрозв’язку (МСЕ або ITU) в 2019 році про виділення смуги 50,08-50,48 МГц для радіоаматорів країн Першого району МСЕ (ITU).

З документу вбачається, що Держспецзв'язок, НКРЗІ та УДЦР не заперечують про виділення смуги частот для радіоаматорів на певних умовах. Нажаль, окремі структури (служби-користувачі державним ресурсом), мабуть взагалі ще не зрозуміли, що таке Євроінтеграція та інтеграціійні кроки до плану членства в НАТО та що таке державний радіочастотний ресурс, якій належить не структурам, а народові України. Напено структури сподіваються на необізнанності радіоаматорів про стандарти НАТО у частині засобів рухомого завязку та сучасного використання для них частотного ресурсу, але ж саме тому й стало можливим конверсия зазначених смуг частот в Другому та Третьому районах МСЕ (ITU), відповідного розгляду конверсії цих смуг частот для Першого району МСЕ (ITU) на чергової конференції МСЕ-2019. Мабуть ці структури вперше чують (з наївним поглядом опущених вій), що існує конверсія радіочастотного ресурсу України - виконання комплексу заходів, яким передбачена зміна радіослужб та/або радіотехнологій чи категорії користувачів радіочастотного ресурсу України для подальшого використання певної смуги або смуг радіочастот. А саме найцікавіше, як зазначені дві служби радіозв’язку в України раніше не створювали та зараз не створюють на частотах 1-го ТВК дуг другу радіозавади? Мабуть щось тут з відповідями негаразд, хтось з них істотно лукавить. а можливо обидьві структури разом.

Разом з цим, слід зазначити, що з метою заздалегідь припинення намірів на отримання цієї смуги радіочастот комерційними користувачами вже зроблена серйозна заявка з боку Аматорського служби радіозв’язку України та Аматорської супутникової служби радіозв’язку України.

  

Дипломна програма ГС ВРЛ (станом на 01.01.2018)

Автор: UT2UQ . створено: . в розділі: Новини

ДИПЛОМНА ПРОГРАМА
ГРОМАДСЬКОЇ СПІЛКИ "ВСЕУКРАЇНСЬКА РАДІОАМАТОРСЬКА ЛІГА" (станом на 01.01.2018 року)

Перелік дипломів, що видаються Комітетом дипломних менеджерів та нагород ГС ВРЛ (ГС ВРЛ)

1. Диплом «ЧОРНОБИЛЬСЬКА ТРАГЕДІЯ»

2. Диплом «ДЕНЬ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ»

3. Диплом «ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ»

4. Диплом «УПА - 75 РОКІВ»

5. Диплом «ДЕНЬ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ»

6. Диплом «ЗАХИСНИК УКРАЇНИ»

7. Національна програма УКРАЇНСЬКА ФЛОРА ФАУНА UFF

Перелік дипломів, що видаються учасниками ГС ВРЛ та ВП ГС ВРЛ:

Диплом «ОЛЕКСА ТИХИЙ - 90 РОКІВ»
ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ДРУЖКІВСЬКИЙ КЛУБ РАДІОАМАТОРІВ"

Диплом «WARD-2017»
ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ДРУЖКІВСЬКИЙ КЛУБ РАДІОАМАТОРІВ"

Диплом «UR-105»
(ВП ГС ВРЛ, ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ВІННИЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ СПОРТИВНО_ТЕХНІЧНИЙ РАДІОКЛУБ"

Диплом «ХАРЬКОВ ОСВОБОЖДЕННЫЙ»
ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ХАРКІВСЬКЕ ОБЛАСНЕ ТОВАРИСТВО РАДІОАМАТОРІВ" (ГО "ХОТР")

Диплом «ДОНБАС-85»
ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ДРУЖКІВСЬКИЙ КЛУБ РАДІОАМАТОРІВ"

Диплом «ВЯЧЕСЛАВ ЧОРНОВІЛ»
ГРОМАДСЬКА СПІЛКА "ЧЕРКАСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ РАДІОКЛУБ" (ГО “ТРК “ТІКИЧ”

Диплом «ПОЛЯРНЕ КОЛО»
(ВП ГС ВРЛ , ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "РАДІОКЛУБ "МАРРАД")

Диплом «ЯТРАНЬ»
ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "РАДІОКЛУБ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ"

Диплом «ДІАПАЗОН - 25 РОКІВ»
(ВП ГС ВРЛ, ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "РАДІОКЛУБ “ДІАПАЗОН")

Примітка:
Поточні зміни в списку будуть офіційно корегуватися у відповідному порядку. Випуск дипломів та використання символіки ГС ВРЛ в зазначених дипломних програмах погоджено з комітетом.

З повагою,
Голова Комітету дипломних менеджерів та нагород ГС ВРЛ
Тарасович Павло (UT1KY)

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  0970663838

TEST-PROG-KTK

Автор: UT2UQ . створено: . в розділі: Новини

Розроблений та запрацював TEST-PROG-KTK для кандидатів в радіоаматори та підвищення технічної кваліфікації радіоаматорів з підготовки та здачі іспитів КТК:

http://radioclubodessa.at.ua/tests/

TNX команді ГО "ОБЛАСНИЙ РАДІОКЛУБ "ОДЕСА" на чолі з Олександром Когут (UT4FA) та Сергієм Шевчуком (UT0FC)!

Сертификаты радиолюбителей-наблюдателей

Автор: UR8US . створено: . в розділі: Новини

Друзья!

Сергей UT8UU подготовил макеты сертификатов радиолюбителей-наблюдателей. Напомню, что позывные наблюдателям выдаются общественными организациями радиолюбителей. Такой позывной имеет структуру

US-X-YYY

Здесь US - сокращение от слов "український спостерегач", X - буква области (например, U = киевская область), YYY - порядковый номер (определяется радиоклубом). Позывной радиолюбителя-наблюдателя можно использовать во всех случаях (разумеется, кроме выхода в эфир), что и обычные позывные: например, при отправке QSL-карточек наблюдателя.

 

73! de UR8US

 

Вкладення:
Скачати цей файл (swl-dip-01.zip)swl-dip-01.zip[ ]2851 Кб

Offcanvas Module

Our themes are built on a responsive framework, which gives them a friendly, adaptive layout