Відповідь УДЦР. Працюємо над вдосконаленням діяльності КТК

. створено: . в розділі: Клубні новини. Перегляди: 2914

Свого часу робоча група радіоаматорів з числа керівників Координаційної Ради ГС ВРЛ, членів ГС ВРЛ та інших зацікавлених радіоаматорів напрацювала пакет документів щодо діяльності Кваліфікаційно-технічних комісій, у тому числі з прийняття іспитів. Запропонований пакет документів 10.08.2018 року направлений до УДЦР, у тому числі питання та відповіді на екзаменаційні білети у відповідності до операторів АРС першої, другої та третьої категорії.
Опубліковані екзаменаційні питання та відповіді тут:
https://vrl.org.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=448:perelik-pytan-dlia-pidhotovky-operatoriv-ars&catid=47&Itemid=1190

УДЦР розглянутий пакет документів та надійшла відповідь-прохання:

Прохання від УДЦР слушне, обґрунтоване та відповідає вимогам до таких документів, але воно потребує часу та зусиль, щоб довести зазначене до ладу.

На цей час створюється робоча група для напрацювання.

Бажаючи надати допомогу та взяти участь у напрацюванні перелику літератури, звертатися по ел. пошті: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Будемо Вам дуже вдячні, якщо Ви візьмете участь у цьому, адже, у першу чергу, зацікавлені ми радіоаматори, до приведення справ нашого радіоаматорства до нормального вигляду та зручного заняття нашим хобі.

Президія ГС ВРЛ.

Offcanvas Module

Our themes are built on a responsive framework, which gives them a friendly, adaptive layout