Поздоровлення з Днем Збройних Сил України, активація EO1ZSU та Диплому Захисник України

. створено: . в розділі: Новини. Перегляди: 1620

День Збройних Сил України — святковий день на честь ЗСУ!

Відзначається щорічно 6 грудня — в день ухвалення 1991 року закону України «Про Збройні Сили України».
Це професійне свято відзначається урочистою церемонією покладання квітів до могили невідомого солдата, божественною літургією.

У війську проходять урочисті збори, церемонія вручення державних нагород та святковий концерт.
Ввечері програма свята завершується святковим феєрверком у містах-героях та містах розташування керівних центрів українського війська.
Загальне професійне свято всіх українських військовослужбовців давно заслужило всенародну повагу і шану.
Український воїн - надійний захисник, відданий патріот і людина, для якої честь, свобода і незалежність далеко не порожній звук.
Діючому складу українських військових та ветеранам вдалося не лише зберегти високий професіоналізм, боєготовність і хороші армійські традиції, але і стати однією з найсучасніших і боєздатних армій.
В цей день ми вклоняємося подвигу тих, хто віддав своє життя в ім’я свободи України, мужньо захищаючи рідну землю, та всім, хто несе військову службу в зоні АТО, за відданість Українському народу, незламну силу волі та безстрашність.

На честь Дня Збройних Сил України, з метою популяризації та підтримки наших захисників з 05 по 07 грудня ГС ВРЛ активований спеціальний позивний сигнал EO1ZSU та диплом "Захисник України".  Диплом видається за проведений радіозв'язок з спеціальною українською станцією EO1ZSU , котра проводить активність з 5.12.2017 по 7.12.2017 року до дня Збройних Сил України.  Заявку у вигляді даних про QSO надсилати на адресу менеджера диплому : Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Вітаємо наших славних військовослужбовців, ветеранів і новобранців, солдатів і офіцерів, генералів та адміралів, бажаємо їм міцного фізичного здоров’я, успіхів у бойовій та тактичній підготовці, надійних тилів, кохання і всіх благ!
Божих благословень Вам і Вашим родинам!
Слава Українському війську!
Слава Україні!

Offcanvas Module

Our themes are built on a responsive framework, which gives them a friendly, adaptive layout