Попередні підсумки "Кубок Черкащины - 2017"

. створено: . в розділі: Українські змагання. Перегляди: 919

Змагання проводились 8-го вересня у відповідності з затвердженим Регламентом.
https://vrl.org.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=360:zmahannia-kubok-cherkashchyny-08092017&catid=49:ukrainski-zmahannia&Itemid=1195
Попередні підсумки:
http://ch24-club.ck.ua/index.php/category/zmagannya/
Приймали участь 35 учасники з 11 областей України. Вдало вибраний час та програма змагань дали змогу прийняти участь в “дорослому” змаганні молодіжним колективам та надати можливість деяким досвідченим радіоаматорам ознайомитись з однією з найцікавіших сторін радіоаматорської діяльності – контестінгом. Система обміну контрольними номерами та складання звіту в форматі Cabrillo тепер для них буде зрозумілими.
На думку ж досвідчених спортсменів, що також приймали участь, змагання пройшли вдало. Було декілька незначних зауважень, які в наступному році будуть враховані. Адже, Кубок Черкащини планується проводити щорічно. Маємо надію, що і географія змагань розшириться і кількість учасників збільшиться.
Деякі відгуки учасників (мовою оригінала):
“Большое спасибо за организацию и судейство таких замечательных
соревнований! До встречи в “Кубке Черкащины-2018. С уважением, и наилучшими пожеланиями, Андрей UW5IM”
“… считаю, что соревнования удались. После летних каникул с удовольствием в них поработали. Спасибо за тест! Коллектив UT7AXA”
Чекаємо завершення суддівства та кінцевих результатів.

Рада ГС ЧОР

PS Очень важный вопрос - это организация спортивной работы среди молодежи. Те, имеющиеся наработки и направления, которые уже есть, нужно быстро развивать и расширять. Важную роль по спортивной работе среди молодежи приобретают организация различных коротких тренировочных тестов по типовым Правилам и судейству.

Валерий de US6CQ 73!

Offcanvas Module

Our themes are built on a responsive framework, which gives them a friendly, adaptive layout