Організація змагань 08.09.2017 «Кубок Черкащини - 2017» учасником ГС ВРЛ - Громадською Спілкою “Черкаський обласний радіоклуб”

. створено: . в розділі: Українські змагання. Перегляди: 1048

Створення Громадської спілки “Черкаський обласний радіоклуб” дало змогу радіоаматорській спільноті нашої області ще тісніше згуртуватися та запровадити різноманітні заходи, що роблять наше життя ще цікавішим.
Одним із напрямків радіоаматорської діяльності є участь в змаганнях різного рівня з радіозв’язку на КХ. Так склалося, що від Черкащини в таких змаганнях працюють хоч і висококваліфіковані аматори, але лише в обмеженій кількості.
Тому виникла пропозиція започаткувати від нашого клубу такі змагання, що дозволять розширити це коло за рахунок тих, хто по різним причинам ще не займались цим раніше та не знайомий з специфікою . Вечірній час проведення змагання вибрано щоб надати змогу юним радіоаматорам приймати участь в “дорослих” змаганнях.
Враховуючи те, що суботи та неділі перевантажені змаганнями різного рівня, пропонується “Кубок Черкащини” проводити в п’ятницю ввечері. В цьому році задіяний лише 80 м діапазон, CW та SSB. DIGI та 160 м вирішили поки що не вводити.
Дату проведення змагань пропонуємо в цьому році 08 вересня.
Чекаємо пропозицій по нарахуванню очок та чи потрібно пропонувати участь в змаганнях радіоаматорам з інших країн.

Пропонуємо Вам ознайомитись та прийняти участь в обговоренні проекту Регламенту (див. у додатку).
Ваші зауваження та пропозиції будуть враховані.
Пишіть нам: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  або Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Слідкуйте за інформацією на домашній сторінки:
http://ch24-club.ck.ua/index.php/category/zmagannya/

 

 

Offcanvas Module

Our themes are built on a responsive framework, which gives them a friendly, adaptive layout