ГС ВРЛ в Громадської ради при Винницькій обласній державній адміністрації

. створено: . в розділі: Клубні новини. Перегляди: 716

Голова ВП ГС ВРЛ у Винницькій області Пращук В.В. представляє ГС ВРЛ в Громадської ради при Винницькій обласній державній адміністрації.
Паращук В.В. увійшов до складу Соціально-гуманітарного комітету, який займається справами департаменту освіти та інших відповідних структур. Це дає можливість спробувати вирішувати питання підготовки на базі навчального закладу військових спеціальностей пов'язаних з радіо, введення штатних посад для дитячих та молодіжних колективних аматорських радіостанцій.

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
від 07.04.2017 року № 256
Про затвердження складу громадської ради при обласній державній адміністрації.

Відповідно до п.9 частини першої статті 39 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", постанови Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996 "Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики", для ефективної участі громадян і їх об'єднань в управлінні державними справами, здійснення громадського контролю за діяльністю органів виконавчої влади, забезпечення відкритості та прозорості діяльності таких органів, сприяння розвитку громадянського суспільства:
1. Затвердити склад громадської ради при обласній державній адміністрації згідно з додатком та Положення про громадську раду при облдержадміністрації, що додається.
Склад громадської ради при облдержадміністрації:
24. Пращук Валентин Вячеславович - голова відокремленого підрозділу у Вінницькій області громадської спілки "Всеукраїнська радіоаматорська ліга" (за згодою).

Перший заступник голови облдержадміністрації                                 А. Гижко

Голова ВП ГС ВРЛ у Винницькій області Пращук В.В. (UT7NY)

Offcanvas Module

Our themes are built on a responsive framework, which gives them a friendly, adaptive layout